Menu Close

RUKE PRIJATELJSTVA PRUŽAMO ONIM POJPOTREBNIJIMA

Povodom Svjetskog dana hrane i Međunarodnog dana borbe protiv siromaštava djeca iz skupine Zečići (PO Mitnica) odlučila su učiniti dobro djelo i pomoćni onima kojima je pomoć i najpotrebnija. Odvojili smo od svog džeparca dvije kune te smo kupili slance koje smo odnijeli u Pučku kuhinji i podijelili njihovim korisnicima.

Tijekom ove pedagoške godine, skupina Zečići planira provoditi projekt Ruke prijateljstva u kojem bi se razvijale temeljne vrijednosti ophođenja jedni prema drugima kao što su pomaganje, empatija, razumijevanje, poštivanje, prepoznavanje i prihvaćanje različitosti. Bitno nam je da za početak dovoljno očvrsnemo naše ruke prijateljstva u skupini Zečići, jedni prema drugima, kako bismo ih bili spremni pružiti i drugima u našem Gradu.

Projekt će uključivati povezanost s lokalnom zajednicom, a tu je nezaobilazna povezanost s Pučkom kuhinjom.

Povezane vijesti