Menu Close

VRTIĆ U DOBA KORONE

Suočavajući se s posebnim režimom rada i strogim mjerama opreza, želimo zahvaliti svim roditeljima na području grada Vukovara koji su uvažili obavijesti upozorenja i koji su, kroz naredna dva tjedna, pronašla neki drugi način skrbi za svoje dijete.

Odgojitelji i djelatnici vrtića su na svojim radnim mjestima, unatoč tome što nema djece. Čudno i tužno je promatrati prazne vrtićke objekte i ne čuti dječji smijeh na hodnicima.

Međutim, ne predajemo se očaju već koristimo ovo vrijeme kao pripremu za ponovni dolazak djece u vrtiće i vraćanje normalnom radu.

Stoga ovih dana čistimo i dezinficiramo igračke, spremamo sobe dnevnog boravka, uređujemo nove kutiće, pravimo nove poticaje za rad, nadopunjavamo postojeće centre aktivnosti i materijale, uređujemo hodnike, pa čak i krečimo i uređujemo dvorište.

Nadamo se da će se stvari što prije vratiti u normalnu. A to tada, i mi ponavljamo ono što čujemo na svakom koraku: OSTANIMO KUĆI JER NIKAD NIJE BILO LAKŠE SPASITI SVIJET. 

Povezane vijesti