Menu Close

Sretan rođenadan vrtiću

Vrtić je danas odzvanjao prigodnom pjesmom, naime naš vrtić slavi rođendan!!!!

Djeca su mu poželjela pregršt lijepih želja.

 „Zečići“ su se izjasnili.

Što ti se najviše sviđa u vrtiću?

M.B. –  igračke, legići. Volim se igrati s njima. M.D. – i ja volim legiće. Od njih mogu složiti kocke a od njih robota. E.K. – igra u frizerskom salonu. N.B. – kad se svi zajedno igramo.  Š.M. – Kad se svi slažemo. J.Z. – igra u kuhinji i frizerskom salonu. I.P.- slaganje slagalica.

Što bi usrećilo vrtić?

P.K. – da sve što je prije bilo bude puno bolje (da se djeca ne tuku, svađaju). L.H. – da bude puno djece i da vrtić nije sam. K.B. – razveselio bi ga veliki vatromet. B.K. – da se lijepo igramo sa igračkama i ne tučemo. K.I. – da i dalje bude puno djece koja se igraju u tišini.

Što bi mu poželio za rođendan?

L.R. – puno ruža da bude još ljepši. P.K.- da ima puno igračaka s kojima će se djeca igrati. I.P. – trampolin u dvorištu. K.B. – da ja i prijatelji budemo dobri, ne tučemo se, ne pljujemo i ne govorimo ružne riječi. M.B. – drvo jabuka sa kojeg ćemo moći brati.

Što mom vrtiću još treba?

J.M.Č. – puno više igračaka. P.P. – puno šarenih papira, olovaka, boja, ljepila. M.N.- dvije ljulje. L.P.  novih slikovnica. L.H. – biciklova. Imamo ih samo tri.

Danas je na 21. rođendan vtić i dalje pun smijeha i kao i dosad dobrih odgojiteljica.

Pjesme i igre u našem vrtiću ima i upravo zato on se sviđa svima.

Povezane vijesti