Menu Close

Radionica „Ljubav i prijateljstvo“ u suradnji s Gradskom knjižnicom Vukovar

Dana 11. veljače 2021. godine započela je suradnja mješovite odgojne skupine „Zvončići,
DV Vukovar I, PO „Leptirić“ i Gradske knjižnice Vukovar, ogranak Borovo naselje, povodom obilježavanja Valentinova. Na prvoj radionici, koja se zbog epidemioloških mjera održala u sobi dnevnog boravka skupine „Zvončići“, tema je bila „Ljubav i prijateljstvo“.

Nakon pročitane priče i razgovora o ljubavi, prijateljstvu, davanju, željama i potrebama, djeca su na likovno – kreativni način prikazala simbol ljubavi, srce. Djeca su na poticaj odgojiteljica koristila različite likovne tehnike (tuš – drvce, pastele, kredu u boji i vodene boje).

Nakon radionice, djeca su još jednom spoznala važnost ljubavi i prijateljstva, osjećaja pripadnosti i važnost osjećaja ljubavi za ljudska bića.

Povezane vijesti