Menu Close

MEĐUNARODNI DAN OBITELJI – GRADSKA KNJIŽNICA VUKOVAR, OGRANAK BOROVO NASELJE I MJEŠOVITA ODGOJNA SKUPINA “ZVONČIĆI”

U mjesecu svibnju ostvarena je još jedna suradnja između Gradske knjižnice Vukovar, ogranak Borovo naselje, i DV Vukovar 1, mješovite odgojne skupine “Zvončići” na temu obitelji, povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji.

Obitelj je: “…kada mi mama i tata kuhaju ručak i igraju se sa mnom”, “…kada me čuvaju i daju mi da se igram vani”, “…kada nam daju zdravu hranu”,…,

ali obitelj je i: “…kada mi čitaju priče!”

Obitelj je djeci sinonim za najljepše trenutke, a često su ti trenutci obilježeni i pričanjem priča, listanjem slikovnica, istraživanjem svijeta bajki. Tako su i djeca kroz ovu radionicu ispričala svoja iskustva u obiteljskoj situaciji za vrijeme čitanja knjiga. Podijelili su svoja lijepa iskustva, a kroz kreativnu radionicu izradili su knjižne oznake s inspirativnim porukama, koje će djelatnici GK Vukovar podijeliti svojim korisnicima.

Povezane vijesti