Menu Close

RAZIGRANE BOJE U SKUPINI ŠAFRANI

U našem vrtiću provodimo i stručno osposobljavanje pripravnika osiguravajući im profesionalnu podršku kroz naše odgojitelje mentore i odgojitelje savjetnike. Na taj način, pripravnik odgojitelj tijekom godine dana, formira se u struci odgojitelja, učvršćuje svoje kompetencije i razvija nove vještine. Jedna od zadaća su i ogledni radovi koje pripravnik tijekom godine prezentira Povjerenstvu s ciljem prikaza najboljeg od svog znanja i rada a Povjerenstvo savjetuje pripravnika kako bi sljedećim radom bio još bolji i sigurniji u ulozi odgojitelja.

Stoga je odgojitelja Laura pripremila mnoštvo poticaja za djecu skupine Šafrani. Temu koju im je na taj način približila su primarne i sekundarne boje. Ono što možemo zaključiti je da je odgojiteljica pokaza svoje znanje i stručnost, a djeca su kroz igru i zabavu, učila i razvijala nove vještine.

Povezane vijesti