Menu Close

Dinosauri u skupini “Šafrani”

U našoj skupini pratimo dječje interese i omogućujemo im  učenje jednih od drugih. Ovaj tjedan je bio posvećen Krešimiru i njegovoj priči o dinosaurima..

Krešimir je donio u skupinu nekoliko svojih igračaka dinosaura što je zainteresiralo većinu njegovih prijatelja. Donio je i knjigu o dinosaurima koju su dugo prelistavali. Iz knjige ih je Krešimir naučio o životu dinosaura, o zemlji i biljkama koje su rasle na Zemlji u doba dinosaura. Naučio ih je da su postojali biljojedi dinosauri i mesojedi dinosauri, te neka imena dinosaura: Tiranosaur, Stegosaur, Ceratosaur, Uranosaur itd., a tako i tko je bio paleontolog. Pravili smo otiske figurica dinosaura u glini – onakve kakve pronalaze paleontolozi. Krešimir je oduševljen jer je podijelio svoje znanje o dinosaurima s prijateljima.

Povezane vijesti