Menu Close

Poziv na besplatno predavanje za roditelje

Poštovani roditelji,

Udruga ISKRA waldorfska inicijativa iz Osijeka poziva sve zainteresirane roditelje na besplatno interaktivno predavanje naziva “Kako uspostaviti dijalog i kompromis u odnosu roditelj – dijete?”. Predavanje će održati doktor psihologije Damir Marinić.

KADA? 16. ožujka 2023. (četvrtak) s početkom u 18 sati

GDJE? Prostori Osnovne škole Blage Zadre Vukovar (Marka Marulića 2, Vukovar)

Prijave za predavanje se zaprimaju do srijede 15. ožujka na sljedećem linku:

https://forms.gle/SN4aanfHog2A7nhAA

O predavaču:

Dr.sc. Damir Marinić – praktičar je neurolingvističkog programiranja, a educiran je i u realitetnoj terapiji, integrativnoj, te kognitivno-bihevioralnoj terapiji psihoza i terapiji ranog odnosa novorođenče-majka. Održao je brojne radionice za različite fakultete, radne organizacije, nevladine organizacije i druge institucije.

“Projekt „aktivirAJMO“ je podržan kroz Fond za aktivno građanstvo, sredstvima Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru EGP grantova.”

Povezane vijesti