Menu Close

Ogledni radovi naših odgojiteljica pripravnica

Prethodni tjedan smo imali priliku vidjeti tri ogledna rada naših odgojiteljica pripravnica koje su kroz mnoštvo aktivnosti obradile različite teme. Tako je odgojiteljica Josipa u skupini Patkice s djecom obradila temu domaće životinje. Uz kraću dramsku uvodnu aktivnost, djeca su imala priliku ponoviti već naučeno, ali i naučiti imenovati domaće životinje i njihovu mladunčad.

Odgojiteljica Laura je u skupini Maslačak proširila postojeća znanja o pčelama te upoznala djecu s potrebnim materijalima za pčelarstvo i proizvodnju meda. Također, imali su priliku i kušati nekoliko vrsta meda te ispeći medene kekse.  

Skupina Zečići je s odgojiteljicom Kristinom proširila svoje znanje o satu i snalaženju u vremenu. Među brojnim aktivnostima imali su priliku i biti mali urari koji su rastavljali i sastavljali sat te su od različitih materijala izrađivali pješčani, zidni i ručni sat.

Odgojiteljice su pokazale svoje znanje i stručnost, a djeca su kroz igru i zabavu, učila i razvijala nove vještine.

Povezane vijesti