Menu Close

“Our heritage for sustainable future”

Naš međunarodni projekt došao je do svoje završnice. Trenutno se svi bavimo valorizacijom projekta koristeći dostupne web alate. Djeca su imala zadnje mrežno druženje sa svojim vršnjacima iz drugih zemalja. Svaka zemlja pokazala je jedan od simbola svog mjesta, a mi smo s ponosom pokazali svoj vodotoranj. U ovakvim oblicima međunarodnih projekta djeca osnažuju svoj nacionalni identitet i istovremeno osvješćuju svoju poziciju kao građanina Europe i svijeta. Kako nam je bilo pogledajte u galeriji, a na dostupnim linkovima možete vidjeti i dio rada na projektu. Radujemo se novim poznanstvima u novim eTwinning projektima.

https://www.canva.com/design/DAFfWkCTyZE/lDyYmHY-X8xEC_G9FX1Vxg/view?utm_content=DAFfWkCTyZE&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

https://www.canva.com/design/DAFYJImJkkI/79BWhIwjbQdQPiFvJcVs4Q/watch?utm_content=DAFYJImJkkI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Povezane vijesti