Menu Close

Dječji tjedan u našem gradu

Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci koja se obilježava od 1953. godine. Ove godine Dječji tjedan započinje u ponedjeljak 2.10. kada se obilježava Međunarodni dan djeteta te traje do nedjelje 8. listopada. Svrha Dječjeg tjedna je usmjeriti pozornost odraslih na potrebe i prava djeteta. U ovom tjednu obilježava se i Svjetski dan učitelja te je ravnateljica Mirjana Kulić iskoristila priliku i čestitala svim kolegicama, odgojiteljicama, učiteljima i profesorima njihov dan.

I ove godine u našem lijepom gradu Vukovaru obilježili smo Dječji tjedan pod motom „Ljubav djeci prije svega“. Na glavnom trgu, ravnateljica je pozdravila sve nazočne te nam se obratio i pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, sport i branitelje, Darko Dimić. Također, današnji gost bio je i vijećnik Gradskog vijeća Grada Čapljine Pero Previšić koji je darovao nekoliko dresova Luke Modrića za naše mališane.

U čarobni svijet pjesme i plesa uvele su nas naše starije skupine zajedno sa svojim odgojiteljicama.

Povezane vijesti