Menu Close

Odana počast Vukovaru – našem gradu heroju

Povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, prisjećamo se svih poginulih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja, pripadnika civilne zaštite te civilnih žrtava iz Domovinskog rata.

Tom prigodom naša djeca su na različite načine i sudjelovanjem u brojnim aktivnostima odala počast svima onima koji su se hrabro borili za naš grad i našu državu. Ispred svakog našeg objekta upaljeni su lampioni, a neke skupine su sa svojim odgojiteljicama posjetile i Memorijalni centar Domovinskog rata, Središnji križ na ušću Vuke u Dunav, Spomen-obilježje Vodotoranj te Spomen dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti.

CENTRALNI OBJEKT

PO MITNICA

PO LEPTIRIĆ

PO VUKOVAR NOVI

PO SOTIN

PO BOGDANOVCI

PO PETROVCI

Povezane vijesti