Menu Close

„Što sve mogu biti kad odrastem“ – skupina Zečići

U prethodnom tjednu djeca u skupini Zečići (PO Mitnica) razgovarala su o tome koja sve zanimanja postoje i što bi oni mogli biti kad odrastu. Bilo je zanimljivih zanimanja pa su tako naši Zečići izrazili interes za zanimanja poput: liječnika – „jer pomaže ljudima“, učiteljice – „jer uče djecu“, arheolog – „istražuje o raznim stvarima“, vatrogasac – „pomaže ljudima“, direktor – „jer vodi posao“, youtuber – „jer ima puno lajkova i novaca“, šminkerica – „jer šminka ljude“.

U posjet su nam došli roditelji Hegeduš kako bi nam predstavili svoja zanimanja. Gospodin Hegeduš radi kao vozač vozila Prve pomoći, a gospođa Hegeduš kao bankarska službenica. Djeca su imala priliku čuti najvažnija obilježja ovih zanimanja. Također, imali su priliku i vidjeti vozilo Prve pomoći iznutra, isprobati invalidska kolica, koristiti stetoskop te mjeriti otkucaje srca. Djeca su dobila zaštitne maske za lice, rukavice i kemijske olovke.

Zahvaljujemo roditeljima na izdvojenom vremenu i na suradnji!

Povezane vijesti