Menu Close

Donatorska akcija Daj smijeh za vrtićki svijet

Dragi roditelji, prijatelji i suradnici,

ovim putem Vam najavljujemo i pozivamo Vas da se odazovete našoj donatorskoj akciji pod nazivom „Daj smijeh za vrtićki svijet“ koja će se održati 7. lipnja 2024. godine u dvorištu područnog objekta Leptirić, s početkom u 20:00h.

Radi se o večeri smijeha, zabave, glazbe, dobre vibre i druženja za odrasle tijekom koje će nas zabavljati poznata imena hrvatske stand-up scene: Marina Orsag, Igor Drljo i Tihomir Paravina, a nakon toga zaplesat ćemo uz glazbene ritmove za koje će se pobrinuti DJ Andy Boy. Osim toga, uz pomoć lokalnih obrtnika i donatora osigurali smo velik broj vrijednih i korisnih tombola. Prikupljeni novac namijenjen je sanaciji vanjskog igrališta Dječjeg vrtića Vukovar I kako bismo našoj i Vašoj djeci omogućili nove, poboljšane uvjete za provođenje vremena na otvorenom i na taj način doprinijeli njihovom vedrijem i ugodnijem djetinjstvu!

            Dođite i podržite nas, garantiramo dobar provod!

Povezane vijesti