Menu Close

Prikupljen novac za obnovu dvorišta PO Leptirić

U dvorištu PO Leptirić 7. lipnja 2024. održana je donatorska večer pod nazivom „Daj smijeh za vrtićki svijet“, čija je namjena bila prikupiti sredstva za obnovu dvorišta i dječjih igrala u PO Leptirić.

Akcijom je prikupljeno preko 5000 eura, te se ovim putem zahvaljujemo svima koji su se odazvali i pomogli nam u ispunjenju cilja kako bi naša djeca mogla još veselije i bezbrižnije provoditi svoje vrtićke dane.

Zahvaljujemo se svim roditeljima i donatorima tombola na primamljivim nagradama, kao i stand-up komičarima koji su nam pomogli uveličati ovaj događaj, a usput nas i nasmijali do suza!

Posebno se zahvaljujemo majci našeg vrtićarca, Ivani Mandarić, kao inicijatoru cijele akcije.

Veselimo se vidjeti novo ruho našeg dvorišta, a još više osmijehe koje će ono izmamiti našim mališanima!

Povezane vijesti