Menu Close

Uživanje u prirodi, pecanju, skrivenim kutcima Borova naselja

Dječji vrtić Vukovar I, PO Leptirić živi svoju eko priču. Pisali smo i upoznali vas s projektom „Živjeti uz rijeku“ kojeg, nizom pomno osmišljenim aktivnostima, provode djeca skupine Maslačak, njihove odgojiteljice i roditelji. Cilj našeg projekta je obogatiti dječju spoznaju o blagodatima odrastanja i življenja uz rijeku. Tijekom projekta ostvarili smo izvrsnu suradnju sa Športsko ribolovnom udrugom Borovo naselje ’91. Predsjednik spomenute udruge, Željko Pištelek i njegovi suradnici sve ono što su nas teorijski naučili imali su priliku pokazati nam u praksi. Budući da znamo kako dijete najbolje uči čineći, nedjelju smo proveli u prirodi na pecanju. Kakav je to bio prekrasan dan za djecu i roditelje najbolje će vam dočarati priložene fotografije. A najveći odgojno-obrazovni uspjeh bio je u probuđenom interesu i „velikih“ i „malih“ za kvalitetnim provođenjem slobodnog vremena u prirodi, otkrivenim predivnim mjestima u našem naselju kao i u budućim športskim ribolovcima.

Povezane vijesti