Menu Close

Kad se male ruke slože

Cjelokupni rad u vrtiću provodi se kroz niz suradnji i projekata kojima podižemo kvalitetu predškolskog rada i jačamo vezu s lokalnom zajednicom.

Upravo s tim ciljem uspostavljena je suradnja s PRONI centrom u sklopu provedbe projekta ”Volonterski centar Vukovar” koji je financiran od strane Ministarstva za demografiju, obitelj i socijalnu politiku te sufinanciran od strane grada Vukovara.

Akcija je provedena u PO Leptirić, a u nju su bili uključeni volonteri, PRONI centar, odgojitelji i roditelji. Uređivali smo dvorište vrtića te ga nastojali obogati na jedan privlačan, primjeren i funkcionalan način.

Tijekom rada smo se i zabavili te stvorili ideje i za buduće suradnje.

Hvala PRONI centru, volonterima i roditeljima koji prepoznaju važnost ovakvih akcija. 

Povezane vijesti