Menu Close

TORTA ZA DJEDA MRAZA

Sve više ulazimo u blagdansko raspoloženje, pa ga  i nastojimo što više uvesti i u sve naše objekte. Već smo prije pisali i spominjali rad naše dramske skupine koja tijekom godine priprema predstave za svu vrtićku djecu. U ovo blagdansko vrijeme, odgojiteljice su nas iznenadile s predstavom Torta za Djeda Mraza.

Tko je ukrao šećer kuharici Nadalini? Hoće li Djed Mraz ostati bez svoje torte?

Najbolje da upitate naše najmanje kako biste dobili odgovore na spomenuta pitanja.

Ipak ćemo Vam otkriti da je torta napravljena, lopov otkriven, a Djed Mraz je posjetio i naš vrtić i darovao svu djecu.

Odgojitelji svakom predstavom potvrđuju, ne samo svoju predanost radu i stručnost, nego i poznavanje naše djece te im i nastoje ponuditi ono što će im izmamiti osmjeh na lice i na taj način stvaraju divan mozaik njihovog djetinjstva.

Povezane vijesti