Menu Close

KAD SE MALE RUKE SLOŽE 2

Sjećate li se volonterske akcije koja se provodila u našem vrtiću (PO Leptirić) sredinom lipnja prošle pedagoške godine u suradnji s PRONI centrom u sklopu provedbe projekta ”Volonterski centar Vukovar”?

Suradnja s PRONI centrom u sklopu provedbe projekta ”Volonterski centar Vukovar” koji je financiran od strane Ministarstva za demografiju, obitelj i socijalnu politiku te sufinanciran od strane grada Vukovara SE NASTAVLJA.

Ove godine smo odlučili posaditi ukrasna stabla i ukrasno grmlje u našim vrtićima. Akcije su se provodile u PO Vukovar Novi i Centralnom objektu.

Uz pomoć naših roditelja, posadili smo ginko, japanski javor, magnoliju i žalosnu vrbu.

Iako će plodovi današnjeg rada biti vidljivi tek kroz nekoliko desetljeća, velika je spoznaja da smo današnjom akcijom, barem jednim malim djelićem obogatili živote brojnih budućih generacija koje će pohađati naš vrtić. Hvala PRONI centru i našim roditeljima koji su se spremno odazvali na akciju.

Povezane vijesti