Menu Close

Filmsko božićno jutro u dječjem vrtiću

Božićno vrijeme u dječjem vrtiću Vukovar I protekne uvijek uz veliki broj događanja i aktivnosti djece. Još jedan Božić nam se bliži, stoga nastojimo djeci kroz aktivnosti pružiti mnoštvo lijepih doživljaja, te stvoriti ugodno i poticajno okruženje. Današnji dan je bio upravo takav… Djeca odgojnih skupina „Žabice“ i „Patkice“ iz PO „Mitnica“ pogledala su crtani film „Anabelina božićna želja“. Film prepun lijepih božićnih poruka o prijateljstvu, zajedništvu, nesebičnom darivanju. Upravo to je ono što želimo djeci približiti na njima primjeren i razumljiv način. Atmosfera „pravoga“ kina, slanih grickalica svakako je pridonijela lijepom i ugodnom blagdanskom okruženju i omogućila djeci doživjeti duh blagdana i zajedništva – što nam je i bio cilj.

Povezane vijesti