Menu Close

VUKOVARSKI CVIJET 2021.

Grad Vukovar i Turistička zajednica grada Vukovara proveli su javni natječaj naziva „Vukovarski cvijet 2021.“ za izbor najljepše okućnice na području grada, a s ciljem očuvanja i uređenja okoliša te poboljšanja boravka turista u našemu gradu.

Na terasi “Okusi Vukovara” dodijeljene su nagrade za najljepše okućnice privatnih kuća, balkona, okućnice iznajmljivača, terase ugostitelja te školskog i vrtićkog dvorišta. U kategoriji „Najljepše školsko ili vrtićko dvorište“ Područni objekt Leptirić osvojio je 2. mjesto, a Centralni objekt osvojio je 3. mjesto. Čestitamo svim nagrađenima!

Zahvaljujemo se gospodinu Željku Marijanovu koji je svoju nagradu za najljepše uređenu terasu ugostitelja u iznosu od tisuću kuna donirao Dječjem vrtiću Vukovar I. Od srca hvala!

Povezane vijesti