Menu Close

Etno sajam u našem Gradu

Grad Vukovar ovih dana obiluje mnogobrojnim antikvitetima, rukotvorinama, bogatim kulturno-umjetničkim sadržajem, predstavljanjem mnogobrojnih umjetničkih i tradicijskih obrta na sajmu i to s područja cijele Hrvatske.

I naši vrtićanci su postali dio ovog bogatog Etno sajma, pa su skupine Vjeverice i Golubići iz Centralnog objekta sudjelovali u otvorenju ovogodišnjeg Etno sajma.

Prezentirali su igru ”Kolaž folklornih pjesama i igara?“ i nastupali su s pjesmom ”Vrtićki bećarac”. Kako bismo zaista bili dio etno okruženja, također su imali i etno košulje, a našao se tu i pokoji šešir.

Sunčano vrijeme i bogata ponuda sajma, etno izgled, dolazak jeseni i prirodne promjene bile su dovoljna motivacija da nakon nastupa, proboravimo vrijeme u šetnji našim lijepim Gradom.

Povezane vijesti