Menu Close

POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI VUKOVAR, OGRANAK BOROVO NASELJE – SKUPINE ”ZVONČIĆI” I “LJUBIČICE”

U srijedu 29. rujna 2021. godine, povodom obilježavanja početka jeseni Ogranak Borovo naselje Gradske knjižnice Vukovar posjetila su djeca iz DV Vukovar I iz skupina “Zvončići” i “Ljubičice” u pratnji odgajateljica. 

U prvom dijelu posjeta, knjižničari su djeci pročitali kratku priču “Sjenica” iz knjige “Mano i Dado” – knjiga jesenskih i zimskih pustolovina čiji je autor i ilustrator Erwin Moser, a prevoditeljica Flegar Dunja. 

U drugom dijelu, motivirani tematikom priče jedna skupina je izrađivala drvo od lišća koje im je služilo kao sjenica za odmor, a druga skupina je pravila ukrasni jesenski vijenac od šišarki koje su prije toga obojili temperama. 

Na kraju je skupina koja je izrađivala vijenac išla u posjet skupini koja je izgradila sjenicu te im za poklon ponijeli jesenski vijenac.

Povezane vijesti