Menu Close

EKO BUVLJAK „DAJ PET ZA ZELENI SVIJET“

Jeste li znali da na proizvodnju obične majice ode cijeli bazen od 2.700 litara?! Ili da kupnjom majice uvezene iz Kine ili Indije, indirektno uvezete više no dvostruku količinu vode potrebnu u svom kućanstvu za kuhanje, pranje i kupanje. Dok nam planet gubi bitku s pitkom vodom, u diktaturi jeftinog modnog obilja koje se mora mijenjati svake sezone, naše majice i traperice bezumno se troše. I zagađuju. Danas su žedne majice, sutra možemo žedni biti mi.

Stoga naš Eko vrtić Leptirić organizira prvi buvljak u Vukovaru „DAJ PET ZA ZELENI SVIJET“. Buvljak je namijenjen svima koji žele prodavati, razmjenjivati ili poklanjati višak odjeće, obuće ili igrački. Pozivamo Vas da nas posjetite u subotu 9.10.2021. ispred Eko vrtića Leptirić u vremenu od 9,30 do 12,00. Vidimo se!

Povezane vijesti