Menu Close

Održan buvljak „DAJ PET ZA ZELENI SVIJET“

Prvi vukovarski buvljak održao se, kako je i najavljeno, u subotu ispred Eko vrtića Leptirić.

Iako nas je kiša ometala, nije nedostajalo šale i razgovora uz kavu i čaj. Buvljak je okupio 25 izlagača, ponuda je bila bogata i šarolika, a cijene povoljne. Našlo se tu moderne ljetne i jesenske odjeće za žene, robice za djecu, kvalitetne obuće za sva godišnja doba i igrački za mališane.

Pokazali smo da se buvljak može organizirati uz malo truda, ali puno dobiti. I posjetitelji i izlagači jednoglasno su izrazili želju za što više ovakvih zbivanja u našemu gradu. Buvljak se  pokazao kao idealna prilika za razmjenu, prodaju i povoljnu kupovinu kvalitetne i očuvane odjeće i obuće, ali i idealna prilika za dobru zabavu i druženje. Stoga jedva čekamo proljeće i novo druženje kada ćemo organizirati naš sljedeći buvljak. Bravo naši ekoklinci i ekoroditelji na suradnji i organizaciji. Vidimo se na proljeće!

Povezane vijesti