Menu Close

POSJET SKUPINE „VJEVERICE“ MEMORIJALNOM CENTRU DOMOVINSKOG RATA

Povodom Dana sjećanja na žrtvu Vukovara, djeca skupine „Vjeverice“ posjetila su Memorijalni centar Domovinskog rata. Pod stručnim vodstvom vojnikinje Tamare djeca su vidjela različita oružja, oklopna borbena vozila i avione kojima se naša vojska koristila tijekom rata. Saznali smo i neke vrlo zanimljive priče iz rata. Najviše nas se dojmila priča o lijekovima tj. pomoći koja se tek nedavno pronašla u Vukovaru, a davne 1991. je poslana kao prva pomoć našim ranjenicima u bolnici, te hrabrost oca koji je u torbi nosio svoje dijete puna 22 sata za vrijeme granatiranja i pucanja u gradu i uspješno su se živi izvukli. Zahvaljujemo se gospođi Rušnov i gospodinu Šeremetu na realiziranom posjetu Memorijalnom centru.

Povezane vijesti