Menu Close

Besplatna škola klizanja

Zahvaljujući Gradu Vukovaru i ove godine organizirana je besplatna škola klizanja za naše najmlađe. Svi predškolski obveznici uključeni u redoviti predškolski program Dječjeg vrtića Vukovar I, uspješno su završili školu klizanja koju je vodio diplomirani kineziolog s licencom ledenih sportova, Teo Šteter sa suradnicima.

Kroz školu klizanja djeci je pružena sigurna, razvojna i zabavna aktivnost na otvorenom tijekom zime. Uz stručno vođenje i pripremljene sadržaje djeca su upoznala i prema individualnim sposobnostima usvojila određene sportske vještine, a klizanje je postalo uživanje. Po završetku škole klizanja djeca su dobila zaslužene diplome, a što je još važnije, postala su bogatija za još jedno novo iskustvo i vještinu što možete vidjeti na fotografijama i videu.

Povezane vijesti