Menu Close

Svečano otvorenje vrtića u Petrovcima

Službeno je otvoren Dječji vrtić Petrovci na veselje svih Petrovčana.

Grad Vukovar kao osnivač predškolske ustanove Dječji vrtić Vukovar I sklopio je ugovor o pružanju usluga predškolskog odgoja i naobrazbe u PO Petrovci, Općina Bogdanovci. Vrtić je s radom započeo prvog ožujka te je otvorena jedna odgojna skupina i zaposlene su dvije osobe.

Zahvaljujući osnivaču Dječjeg vrtića Vukovar I, Gradu Vukovaru, koji pokazuje izuzetno veliko razumijevanje za sve naše aktivnosti, prihvaćen je prijedlog za otvaranje ovog područnog objekta. Trenutno je upisano petero djece, no početkom nove pedagoške godine očekujemo ih puno više.“, istaknula je ovom prilikom ravnateljica Dječjeg vrtića Vukovar I Mirjana Kulić.

Kontinuirani porast djece upisane u vrtiće je zasigurno jedan od znakova kako je Vukovar mjesto ugodno za življenje, privlačno i za mlađu populaciju koja u ovom gradu planira svoju budućnost, ali je i rezultat podrške Grada Vukovara kao osnivača, kojemu je briga o djeci i najmlađima uvijek bila prioritet.

Povezane vijesti