Menu Close

Posjet Muzeju vučedolske kulture

S ciljem upoznavanja vrijednosti kulturne i arheološke baštine našega grada, djeca eko vrtića Leptirić, skupine Maslačak, u srijedu 21.4.2022., posjetila su Muzej vučedolske kulture.
Kroz razgovor i upoznavanje s načinom života u prošlosti našega grada, djeca su upijala nove informacije, ali i iznosila svoja saznanja o vučedolskoj kulturi.

Djelatnici Muzeja osmislili su zanimljivu edukativnu radionicu s ciljem upoznavanja najmlađih s vučedolskom kulturom. Kako u našem vrtiću provodimo projekt Život uz rijeku, na radionici smo se upoznali sa životinjama koje žive uz rijeku i na rijeci. Zahvaljujemo kustosici Mirni Šuljug i djelatnicima Muzeja koji na ovaj način nastoje uspostaviti kvalitetne prve kontakte djece s muzejom, prilagođavajući sadržaje njihovoj dobi.

Povezane vijesti