Menu Close

Moj Vukovar

Odgojiteljica Laura pripremila je jedno posebno iznenađenje za djecu iz skupine Zvončići. Kroz igru i uz predviđene, zanimljive poticaje – djeca su proširila svoje spoznaje o simbolima grada Vukovara, svom Gradu i rijekama koje njime teku, vrtiću kao i svom obiteljskom domu. Na taj način naglašavamo važnost svakoga od nas koji činimo ovaj Grad, a isto tako razvijamo privrženost i ljubav prema Vukovaru te od malih nogu učimo cijeniti sve ono što se u njemu nalazi. A sve to kroz igru i zabavu. Bojali smo vodotoranj od stiropora, gradili ga od drvenih kocaka, pacali smo iz naših rijeka, različitim likovnim tehnikama smo oslikavali barokne znamenitosti grada, pečatirali smo platnene torbe simbolima grada Vukovara, od ponuđenih materijala smo stvarali svoju kućicu, a zatim smo joj pronašli mjesto u maketi našega grada te još mnoštvo različitih aktivnosti kojima smo razvijali predmatematičke i predčitalačke vještine.

Povezane vijesti