Menu Close

BOŽIĆNE RADIONICE S RODITELJIMA

Nakon perioda u kojima je i suradnja s roditeljima bila uvjetovala posebnim epidemiološkim uvjetima, ponovno se vraćamo u bogatstvo rada kakav pamtimo.

Jedan od načina suradnje s roditeljima su i brojne radionice koje organiziramo tijekom godine, a posebno u ovo blagdansko. U organiziranju božićnih radionica s roditeljima sudjelovale su skupine: Medvjedići (PO Bogdanovci), Maralice i Jagodice (Vukovar Novi), Tratinčice (PO Leptirić) i Pčelice (Centralni objekt). Na radionicama su roditelji, djeca i odgojitelji izrađivali različite božićne ukrase koje su kasnije mogli ponijeti doma. Kroz ovakva druženja jačamo suradnju vrtićke i obiteljske sredine te pospješujemo još bolju komunikaciju s roditeljima, a sve s ciljem cjelovitog razvoja djeteta. Kroz ovakve aktivnosti djeca imaju mogućnost pokazati roditeljima određene vještine koje roditelj možda nije uvidio ranije, a nadamo se da smo roditeljima također pokazali neke modele aktivnosti koje može provesti i u svom obiteljskom domu.

Povezane vijesti