Menu Close

Termini inicijalnih razgovora

Inicijalni razgovori s roditeljima novoupisane djece će se provoditi od ponedjeljka, 12.6.2023. do petka 16.6.2023. u objektima za koje su roditelji zatražili upis djeteta ili je telefonski dogovorena alternativa. Djeca iz PO Sotin dolaze na inicijalni razgovor u PO Mitnica, a djeca iz PO Bogdanovci dolaze u PO Vukovar Novi.

Na inicijalni razgovor je dovoljan dolazak jednog roditelja i djeteta. Na inicijalni razgovor je potrebno donijeti presliku cijepnog kartona djeteta i liječničku potvrdu, ukoliko niste ranije dostavili. Roditelji koji nisu poslali popunjen inicijalni upitnik – trebaju ga donijeti na inicijalni razgovor.

TERMINI INICIJALNIH RAZGOVORA:

CENTRALNI OBJEKTPO MITNICA / PO SOTINPO VUKOVAR NOVI / PO BOGDANOVCIPO LEPTIRIĆ

UKOLIKO SE RODITELJI NE POJAVE NA INICIJALNOM RAZGOVORU, SMATRAT ĆEMO DA SU ODUSTALI OD VRTIĆA.

Povezane vijesti