Menu Close

Izlet u Đakovo

U Dječjem tjednu naše Vjeverice, Pčelice, Golubići i Zvjezdice posjetile su Đakovo odnosno Đakovačku Ergelu na kojoj su vidjeli prekrasne konje Lipicance i naučili su nešto novo o tim plemenitim životinjama. Zatim smo otišli na ručak u pizzeriju Lipizzano. Djeca su bila oduševljena što su imala priliku prvi put sa svojim prijateljima biti u restoranu.  Nakon ručka posjetili smo Villu Magic u kojoj nas je dočekao mađioničar koji nas je uveo u svijet trikova, a neki su imali priliku biti i pomagači. Izrazi dječjih lica i njihove reakcije bile su nam pokazatelj uspješno realiziranog izleta. Djeca su se igrala, trčala, smijala i uživala u bezbrižnim trenutcima, a neki su se okušali i u pjevačkim vodama. Vesela atmosfera ispunila je dvorište smijehom i radošću i zasigurno će dugo ostati u sjećanju naših mališana.

Povezane vijesti