Menu Close

Posjet Hrvatskom domu – predstava Vilenjačka posla

U četvrtak, 14. prosinca 2023. godine djeca iz PO Mitnica (Zečići i Patkice), PO Sotin (Zvjezdice) i PO Petrovci (Smokvice) posjetila su Hrvatski dom Vukovar i imala su priliku pogledati predstavu pod nazivom Vilenjačka posla. Neki od njih iskoristili su priliku za šetnju našim okićenim gradom.

Kratak opis predstave: Kada velika eksplozija katapultira Vilenjaka Zvonka i Vilenjakinju Jelku, oni se odjednom pronađu na nepoznatom mjestu u nepoznatoj državi. Prestrašeni za svoju budućnost, ali i za budućnost cijelog Sjevernog pola jer se može dogoditi najveća opasnost od svih mogućih opasnosti – otkazivanje Božića, bacaju se u pronalazak rješenja njihovog problema. Na tom putu pridruži im se još jedna Vilenjakinja. Hoće li njezin dolazak spasiti situaciju, saznajte u predstavi „Vilenjačka posla“.

Povezane vijesti